Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Bokverk 16969287

nr 1696 9287

Bokverk

Japan, modell äldre, Träsnitt, 25x17 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 28 april 2025
kl 20:34:07